POŚCIEL CLASSIC HOTEL BLUE

493 PLN

Ten produkt jest w magazynie. Wysyłka w 24 h!

Od 300 zł ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA KURIEREM

  • jakość:ekskluzywna pościel
  • materiał:perkal 200 TC bawełna 100%

Uzupełnij kolekcje:

Opis produktu

Śnieżnobiała pościel zdobiona pasami jednolitego haftu w niebieskim kolorze. Wykonana z delikatnego, bawełnianego perkalu o splocie 200 TC. Komplet pościeli składa się z poszwy na kołdrę w rozmiarze 160x200 lub 200x220 i odpowiedniej ilości poszewek na poduszkę 50x75 lub 70x80.

Ten model mamy również z haftem w kolorze beżowym:

https://www.maventara.pl/kategoria/z-perkalu-2/posciel-classic-hotel-bez-bovi

oraz białym:

https://www.maventara.pl/kategoria/ekskluzywna-posciel-z-satyny-bawelanianej-posciel-z-perkalu/posciel-classic-hotel-white-bovi

200 TC (od ang. thread count) oznacza, że na 1 cal tkaniny przypada aż 200 węzełków nitki bawełny, czyli innymi słowami, oznacza gęstość splotu materiału. Im splot jest gęściejszy, tym tkanina uznawana jest za bardziej luksusową a w dotyku jest bardziej gładka i miękka. Ekskluzywna pościel z perkalu zaczyna się od 200 TC.

Pościel CLASSIC HOTEL przez swój uniwersalny design podkreśli wystrój sypialni w każdym stylu. Perkalowa pościel ze względu na ścisły sposób tkania bawełny utrzymuje przyjemne ciepło oraz jest gładka i miła w dotyku, otula i podnosi komfort wypoczynku. Pościel wspaniale spełni się również w roli prezentu na ślub, parapetówkę, święta i inne okazje.

Poszewki na poduszki wchodzące w skład kompletu zostały obramowane haftowaną listwą. Haft z poduszek został powtórzony na górnej części poszwy na kołdrę.  Poszwa na kołdrę jest zapinana na guziki kryte plisą. Poszewki na poduszki są zamykane na zakładkę.

Do gotowych kompletów proponujemy dodatkowe elementy takie jak prześcieradło na gumkę, duże prześcieradło bez gumki.